Uwaga kierowcy! Kolizja na skrzyżowaniu Miodowej i 6-go Września [GALERIA]

2021-07-16 14:33 BM
Uwaga kierowcy! Kolizja na skrzyżowaniu Miodowej i 6-go Września
Autor: Bartosz Manicz

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś ( 16.07) na skrzyżowaniu ulic Miodowej i 6-go Września. W zderzeniu uczestniczyły dwa auta Renault i Volkswagen. Ruch przez kilkanaście minut może być utrudniony, uważajcie też na plamy po płynach eksploatacyjnych, które wyciekły z aut i które zabezpieczyli strażacy.

Do kolizji doszło między godziną 13:00 a 14:00, policja nie blokowała skrzyżowania, ponieważ ruch jest niewielki i rozbite samochody nie przeszkadzały w jeździe.

W okolicach godziny 13:30 doszło do kolizji dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Miodowej i 6-go Września. W zderzeniu uczestniczyły dwie kobiety, 47-latka prowadząca osobowego Volkswagena i 55-latka kierująca osobowym Renault. Młodsza z kobiet nie ustąpiła pierwszeństwa 55-latce prowadzącej Renault, w wyniku czego doprowadziła do kolizji. Na szczęście zarówno kobietom jak i pasażerom aut nic się nie stało, a 47-latka za spowodowanie stłuczki ukarana została mandatem karnym - powiedział nam Paweł Kusiak rzecznik starachowickiej Policji.

Uwaga kierowcy! Kolizja na skrzyżowaniu Miodowej i 6-go Września
Autor: Bartosz Manicz
Uwaga kierowcy! Kolizja na skrzyżowaniu Miodowej i 6-go Września
Autor: Bartosz Manicz
Pościg za motocyklistą w Elblągu

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

To szczególnie trudny okres dla kierowców, którzy poruszają się po drogach. Od kilkunastu dni w regionie świętokrzyskim i całej Polsce, trwa fala upałów. Niełatwa aura odbija się na naszym samopoczuciu oraz koncentracji. Wpływa to na jakość jazdy i coraz częściej dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń. Uważajmy na siebie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE