UWAGA AWARIA! Osiedle Orłowo bez wody aż do poniedziałku?

2021-09-17 9:24
Woda
Autor: Pixabay Tuż po weekendzie mieszkańcy Olsztyna mogą spodziewać się przerwy w dostawie ciepłej wody użytkowej.

O awarii w miejskiej sieci wodociągowej poinformowało dziś Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Starachowice. Niestety z przerwami w dostawie wody muszą się liczyć mieszkańcy całego osiedla Orłowo, a naprawa może nastąpić dopiero w poniedziałek!

UWAGA! Przerwa w dostawie wody dla Odbiorów ze Starachowic na osiedlu Orłowo

W związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej DN 250 w ul. 1-go Maja w Starachowicach Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji spółka z o.o. w Starachowicach informuje, że prace naprawcze planowane są na dzień 19.09.2021r. (niedziela) w godzinach od 8.00 do 20.00 - informuje PWIK Starachowice.

W związku z tym mogą wystąpić zakłócenia oraz przerwy w dostawie wody na całym osiedlu Orłowo oraz utrudnienia w ruchu drogowym w ul. 1-go Maja (rejon Szkoły ZSZ nr 2) - dodaje w komunikacie starachowickie przedsiębiorstwo.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ: Wiesz skąd pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 7
Gdzie urodził się Shawn Mendes?
Zawrotne ceny materiałów budowlanych napędzają popyt na rynku wtórnym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE