Ukradł auto z prywatnej posesji w Starachowicach. Szybko został namierzony przez policję

i

Autor: KPP Starachowice Ukradł auto z prywatnej posesji w Starachowicach. Szybko został "namierzony" przez policję

Ukradł auto z prywatnej posesji w Starachowicach. Szybko został "namierzony" przez policję

2023-02-21 14:19

W miniony czwartek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży samochodu. Zdarzenia miało miejsce na terenie posesji w Starachowicach. Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni, którzy po kilku godzinach odnaleźli pojazd. W sprawie zatrzymany został 31-latek.

Ukradł auto z jednej z posesji w Starachowicach. Policja namierzyła sprawcę

W sprawie zatrzymany został 31-latek. Mężczyźnie grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach w czwartkowe popołudnie otrzymał informację o kradzieży pojazdu z jednej z posesji na terenie miasta. Zgłaszający oszacował wartość utraconego hyundaia na kwotę blisko 20 000 złotych - relacjonuje Paweł Kusiak z KPP Starachowice. Natychmiast sprawą zajęli się starachowiccy policjanci. Jeszcze tego samego dnia, zaledwie kilka godzin od zgłoszenia, funkcjonariusze zatrzymali 31-latka z powiatu kieleckiego.

Pojazd został odnaleziony i wrócił do właściciela, a mężczyzna podejrzany o kradzież usłyszał zarzut. Zastosowane zostały wobec niego wolnościowe środki zapobiegawcze. Swoje zachowanie będzie tłumaczył przed sądem - mówi Kusiak.

31-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE