Tworzy galerię z czasów epidemii, a pozują mu mieszkańcy Suchedniowa. Radosław Kowalik [AUDIO FOTO]

2020-05-22 9:46 AJ
RADOSŁAW KOWALIK
Autor: facebook.com/Radosław Kowalik Akcja "Wszyscy jesteśmy sąsiadami - portret rodzinny w oknie"

Pochodzący z Suchedniowa Radosław Kowalik, inicjator wielu ciekawych akcji społecznych w miasteczku, prowadzi kolejną pod nazwą "Wszyscy jesteśmy sąsiadami - portret rodzinny w oknie". Fotografuje suchedniowskie rodziny w oknach, na tarasach i balkonach.

Główną inspiracją była epidemia koronawirusa. Chciałem zaangażować ludzi i jednocześnie promować pozostawanie w domach. Za kilka lat to będzie ciekawa dokumentacja czasów, w których żyjemy - mówi Radosław Kowalik. Projekt „Wszyscy jesteśmy sąsiadami” narodził się w czasie, kiedy wydawało się, że wszystkie aktywności kulturalne i społeczne zamarły. Udowadniam, że tak nie jest.

Radosław Kowalik Wszyscy jesteśmy sąsiadami - portret rodzinny w oknie
RADOSŁAW KOWALIK
Autor: facebook.com/Radosław Kowalik

Radosław Kowalik Tworzy fotografię konceptualną, która ma długoletnią tradycję.Najpierw do swojego projektu zaprosił znajomych, potem wszystkich mieszkańców gminy Suchedniów.

RADOSŁAW KOWALIK
Autor: facebook.com/Radosław Kowalik
RADOSŁAW KOWALIK
Autor: facebook.com/Radosław Kowalik

Po zakończeniu projektu, fotografik chce wydać album i przygotować wystawę plenerową. Do tej pory suchedniowianin wykonał ponad 60 portretów. Portret wciąż można sobie zrobić, wystarczy skontaktować się z Radosławem Kowalikiem przez portal społecznościowy.

#tańcz w domu Szkoły Tańca MiM Starachowice

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.