Tu tylko modlitwa może pomóc! Prezydent Materek odpowiada na negatywne komentarze internautów

2021-04-07 19:47 aj
baza
Autor: facebook.com/Marek Materek

Prezydent Marek Materek pochwalił się na FB koleją inwestycją realizowaną w Starachowicach. Powstaje bowiem nowy warsztat, myjnia i centrum dyspozytorskie. "Obiecałem, że postaram się maksymalnie dużo inwestycji realizować przy wsparciu ze środków zewnętrznych. Słowa dotrzymuję" - napisał prezydent. I się zaczęło ... "Obajtek może się uczyć" - pisze jeden z internautów.

Gmina Starachowice zaczyna kolejną inwestycję, tym razem gruntownie zmieni się baza miejskiego przewoźnika zlokalizowana przy ul. Radomskiej. Powstanie tam budynek warsztatowy dla autobusów z częścią administracyjną. Ponadto powstaną tam miejsca postojowe dla autobusów i samochodów osobowych w ilości 66 szt. wraz z utwardzeniem terenu. Cały teren zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

baza
Autor: facebook.com/Marek Materek

Internauci szybko zareagowali:

  • Obajtek może się uczyć
  • Wyciagnać hajs na budowę firmy z unii, potem zatrudnić ludzi za 2800 brutto. Faktycznie Obajtek powinien wpaść na szkolenie
mat
Autor: facebook.com/Marek Materek

Prezydent Starachowic Marek Materek znany jest z tego, że o wszystkim lubi pierwszy informować mieszkańców na swoim fanpage. Jego profil na FB cieszy się nadal nieustającą popularnością. Wiadomo też, że nie zawsze jest "różowo" i mieszkańcy Starachowic często mają odmienne zdanie. Wiemy też, że już spora grupa dostała od prezydenta tzw "bana".... a za resztę oponentów prezydent po prostu się pomodli. My życzymy prezydentowi dużo cierpliwości!

Starachowice osiedle Stadion 11.04

Nowy warsztat, myjnia i centrum dyspozytorskie ma być gotowe w Starachowicach do końca grudnia 2021 roku. Waszym zdaniem ta inwestycja jest potrzebna?