Mieszkaniec powiatu starachowickiego okradał działkę

i

Autor: pixabay.com Mieszkaniec powiatu starachowickiego okradał działkę

Trzykrotnie okradł działkę w Ostrowcu. Zatrzymany mieszkaniec powiatu starachowickiego

2023-01-27 10:44

Ostrowieccy policjanci ustalili i zatrzymali 38-letniego sprawcę kradzieży. Mieszkaniec powiatu starachowickiego podejrzany jest o trzykrotne dokonanie kradzieży między innymi elektronarzędzi oraz metalowych elementów.

Wartość strat została zsumowana i oszacowana przez pokrzywdzonego na kwotę ponad 950 złotych. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut przestępstwa, do którego się przyznał. Teraz za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy postanowili zweryfikować posiadane informacje na temat kradzieży. Jak wynikało z ustaleń stróżów prawa, 38-letni mieszkaniec powiatu starachowickiego w ciągu kilku ostatnich miesięcy miał odwiedzić jedną z posesji znajdującej się na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna wykorzystując fakt nieobecności właściciela działki, dokonał tam trzykrotnie kradzieży mienia - relacjonuje podkom. Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Mieszkaniec powiatu starachowickiego okradał działkę

i

Autor: Świętokrzyska Policja Mieszkaniec powiatu starachowickiego okradał działkę

Łupem 38-latka padły między innymi elektronarzędzia oraz metalowe elementy. Łącznie wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę 950 złotych. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do ostrowieckiej komendy. Funkcjonariusze na podstawie zebranego materiału dowodowego połączyli wszystkie jego kradzieże w jeden czyn ciągły, przedstawiając mu zarzut kradzieży o przestępstwo. 38-latek przyznał się do popełnionych czynów. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia.

38-letniemu mieszkańcowi powiatu starachowickiemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

"Wehikuł czasu" w Szczecinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE