Skąd pochodzą ubrania z lumpeksów? Można znaleźć tam prawdziwe perełki z metkami!

i

Autor: Unsplash Skąd pochodzą ubrania z lumpeksów? Można znaleźć tam prawdziwe perełki z metkami!

wydarzenie

To nowość w naszym mieście! Pierwszy starachowicki "Szafing". Kiedy i gdzie?

2023-11-16 7:11

To wydarzenie w Starachowicach organizowane będzie po raz pierwszy. Mowa o starachowickim "Szafingu". Jaka jest idea tego pomysłu? Prosta - wymieniamy odzież za odzież. Pierwsze spotkanie już 16 listopada od 16.00 do 19.00 w Wanacji przy ul. Miodowej 10 w Starachowicach. "Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie" - mówi pomysłodawczyni Monika Borowiecka.

To nowość w naszym mieście! Pierwszy starachowicki "Szafing". Kiedy i gdzie?

To sposób na skompletowanie nie tylko oryginalnej garderoby, ale także szansa, by zalegające Wam w szafie ubrania czy buty mogły dostać drugie życie - przekonuje Monika Borowiecka, pomysłodawczyni.  Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Można nie tylko pomóc w ten sposób planecie i dać drugie życie niepotrzebnym ubraniom, ale też znaleźć prawdziwe białe kruki. Każdy z uczestników eventu może przynieść niepotrzebną mu odzież i wymienić na inną, która wpadnie mu w oko - dodaje.

Starachowicki "Szafing"

Pierwsza edycja "Szafingu" odbędzie się 16 listopada od 16.00 do 19.00 w WANACJI przy ul. Miodowej 10 w Starachowicach.

Pomysł powstał z racji coraz częściej pojawiających się na grupie postów z chęcią oddania ubrań. A dzięki eventowi oddamy i jeszcze wybierzemy dla siebie coś nowego - wyjaśnia organizatorka Monika Borowiecka, adminka grupy "Uwaga śmieciarka jedzie, Starachowice i okolice".

UWAGA!Ubrania należy przynieść uprane i poskładane.

SZAFA

i

Autor: Monika Borowiecka

QUIZ: Myślisz, że wiesz wszystko o Starachowicach? Sprawdź to

Pytanie 1 z 10
Pierwsza wzmianka osadzie przemysłowej Starachowice zawarta jest w dokumentach cystersów i pochodzi roku ...

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz [email protected] lub prześlij wiadomość Messangerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE