Tłuste żarty w tłusty czwartek na Strychu

2020-02-12 12:18
Buby już nie będzie
Autor: Pub Strych

Przed nami kolejny wieczór ze stand up- em. Wszyscy miłośnicy dobrego humoru, którzy 20 lutego przybędą do Pubu Strych na os. Południe w Starachowicach, na pewno nie będą żałować. "Bardzo mi przykro, BUBY już nie będzie", to najnowszy program Michała Pałubskiego, byłego członka Formacji Chatelet.

Michał Pałubski, aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Znalazł nie tylko nowe żarty, ale i dwie najbardziej nietypowe komediowe dziewice, jakie mógł odkryć! Czy Maciej Linke- wytatuowany wojownik o prezencji drwala - potrafi wzruszyć i rozśmieszyć? Oto Michał Pałubski- nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!

Stand up w Pubie Strych przy ulicy Miodowej w tłusty czwartek, 20 lutego. Start o godzinie 19:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE