Szpital jest NASZ! Protest w obronie starachowickiej lecznicy [GALERIA]

2021-10-21 16:25
Starachowice Obrona Szpitala
Autor: Dawid Bąk

Dziś o godzinie 16:00 rozpoczął się protest w obronie starachowickiej lecznicy. Mieszkańcy naszego miasta nie zgadzają się z ostatnia decyzją wojewody świętokrzyskiego Zbigniewa Koniusza, o ponownym przekształceniu szpitala w placówkę przyjmująca tylko pacjentów zarażonych wirusem Sars Cov-2. Pod szpitalem zjawili się z transparentami!

Przypomnijmy: Oddziały szpitalne Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach od dnia 1 listopada do odwołania będą udzielały świadczeń zdrowotnych tylko i wyłącznie na rzecz pacjentów zakażonych wirusem SARS CoV-2 - czytamy w komunikacie starachowickiej lecznicy.

Choć protest w mediach społecznościowych pochwalało wielu mieszkańców Starachowic, na proteście osób było niewiele. Na jego czele stała lokalna aktywistka Maria Derra. Nasze interesy reprezentowała grupa około 30 osób.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE