Szczęście uśmiechnęło się do gracza w Skarżysku-Kamiennej. Trafił extra pensję

2021-07-06 22:12
Szczęście uśmiechnęło się do gracza w Skarżysku-Kamiennej. Trafif extra pensję
Autor: Totalizator sportowy Szczęście uśmiechnęło się do gracza w Skarżysku-Kamiennej. Trafif extra pensję

Niespełna dwa tygodnie temu pisaliśmy o milionowym kuponie trafionym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Główna wygrana w wysokości 24 455 755 zł trafi do osoby, która zagrała właśnie w Ostrowcu. To najwyższa wygrana odnotowana w tym roku w grach LOTTO! W poniedziałkowy wieczór duże szczęście dopisało osobie, która zagrała w Skarżysku-Kamiennej w grę Ekstra Pensja.

Na kuponie gracza znalazły się wszystkie liczby, które wylosowano w dniu 5 lipca w Ekstra Pensji, czyli: 9, 17, 24, 29, 30 oraz 3. Zwycięski zakład został zawarty w punkcie LOTTO przy ul. Krasińskiego 13 w Skarżysku-Kamiennej. Co ciekawe, szczęśliwiec sam skreślił szczęśliwe liczby.

To pierwsza tak wysoka wygrana w Ekstra Pensji w tym mieście – życzymy tamtejszym graczom dalszego powodzenia w grach LOTTO! Warto przy tej okazji przypomnieć, że w Ekstra Pensji główną wygraną otrzymuje się w comiesięcznych transzach. Podstawowa stawka pozwala wygrać 5000 zł co miesiąc przez 20 lat, ale dzięki jej zwiększeniu może to być odpowiednio aż 10 000 zł, 15 000 zł, 20 000 zł, 25 000 zł, a nawet 50 000 zł miesięcznie na przestrzeni 20 lat! - informują organizatorzy loterii.

Dodatkowo, dopłacając do zakładu złotówkę, gracze mogą zagrać o Ekstra Premię, gdzie czeka na nich 100 000 zł wypłacane od razu. Losowania Ekstra Pensji i Ekstra Premii odbywają się codziennie.

Gratulujemy wygranej skreślonej w Skarżysku-Kamiennej i Ostrowcu Świętokrzyskim i czekamy na szczęśliwy los w STARACHOWICACH!

Powstanie loteria Narodowego Programu Szczepień. Na czym będzie polegała?

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE