Szalona podróż 24-latka. Pędził 236 km/h po krajowej „siódemce” [WIDEO]

2021-04-06 10:56 aj
PODROZ
Autor: Świętokrzyska Policja

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego skarżyskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 24-letniego kierującego seatem. Mężczyzna pędził trasą S-7 z prędkością 236km/h! Pirat został ukarany mandatem w kwocie 500 złotych oraz „dopisał” do swojego profilu kierowcy 10 punktów karnych.

W sobotę tuż przed godziną 19 mundurowi ze skarżyskiej drogówki zatrzymali w Suchedniowie do kontroli drogowej pojazd marki Seat. Siedzący za kierownicą 24-latek z powiatu kieleckiego przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 110 km/h. Mknął krajową „siódemką” 236 km/h. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł oraz 10 punktami karnymi - informuje Jarosław Gwóźdź rzecznik skarżyskiej policji.

Pędził 236 km/h po krajowej „siódemce”!

Jak minęły święta na świętokrzyskich drogach?

Wielkanocny weekend na świętokrzyskich drogach przebiegał spokojnie. Najważniejsze, że nikt nie zginął podczas długiego świątecznego weekendu. Zarówno te, jak i poprzednie święta były bezpieczne na naszych drogach. W ostatni świąteczny weekend doszło jedynie do 4 wypadków, w których 7 osób odniosło obrażenia. Podczas kilku dni odnotowano także 83 niegroźnych kolizji. W ubiegłym roku, w analogicznym okresie doszło do 3 wypadków, w których rannych zostało 4 osoby. Odnotowano wtedy 64 kolizje.