400 plus na dziecko niezależnie od dochodu. Ci rodzice mogą dostać dodatkowe świadczenie

i

Autor: Getty Images

policja

Świętokrzyskie. Zaginął 2,5 letni chłopiec. Nie uwierzycie, gdzie się znalazł

2024-02-07 10:52

Sandomierscy policjanci w miniony poniedziałek prowadzili poszukiwania 2,5-latka. Zgłoszenie brzmiało dość dramatycznie, z uwagi na to, że w pobliżu miejsca zamieszkania rodziny płynie rwąca rzeka. Finał akcji był dość zaskakujący ... chłopiec zasnął bawiąc się w jednym z pomieszczeń w domu.

Świętokrzyskie. Zaginął 2,5 letni chłopiec. Nie uwierzycie, gdzie się znalazł

Zgłoszenie o zaginięciu dziecka wpłynęło do sandomierskiej jednostki w poniedziałek (5.02) po godzinie 19:00. Zaniepokojeni rodzice zadzwonili na numer alarmowy z informacją, że nie mogą znaleźć syna, którego na chwilę pozostawili pod opieką starszego rodzeństwa. Zawiadomienie brzmiało dość drastycznie, z uwagi na to, że w pobliżu miejsca zamieszkania rodziny płynie rwąca rzeka - relacjonuje polcja.

Poszukiwania 2,5 letniego dziecka

Dzięki szybkiej akcji mundurowych po zaledwie 20 minutach dziecko zostało odnalezione. Gdzie był chłopiec?

Okazało się, że zasnął bawiąc się w jednym z pomieszczeń w domu. Dziecko po zbadaniu przez medyków, którzy nie stwierdzili żadnych obrażeń wróciło pod opiekę rodziców - informują sandomierscy policjanci.

Quiz. Rozpoznasz świętokrzyskie miejscowości po jednym zdjęciu z drona?

Pytanie 1 z 10
Co to za miejscowość w regionie świętokrzyskim?
Co to za miejscowość?

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy