Strażacy musieli zdjąć kobiecie obrączkę z palca! Co się wydarzyło?

2021-09-23 11:46
obrączka
Autor: KP PSP Skarżysko-Kamienna

Jak niejednokrotnie informowaliśmy strażacy wyjeżdżają nie tylko do pożarów. Tym razem nietypowa interwencja miała miejsce w Skarżysku Kamiennej. Tu strażacy pomogli kobiecie, zdjąć obrączkę z palca. Co się wydarzyło?

Do tego zdarzenia doszło 22 września br. o godzinie 20:48.  Zastępy z JRG Skarżysko-Kamienna zostały zadysponowane na SOR w Skarżysku-Kamiennej. Powód? Kobieta zgłosiła się na SOR z opuchniętym palcem lewej dłoni i nie mogła zdjąć obrączki. I tym razem strażacy okazali się skuteczni.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu palca przed zranieniem za pomocą metalowej blaszki i przecięciu obrączki za pomocą szlifierki wielofunkcyjnej - informuje Rafał Maciejczak,  oficer prasowy KP PSP Skarżysko-Kamienna. Kobieta pozostała w szpitalu na dalszej konsultacji lekarskiej, a zastępy z JRG wróciły do jednostki - dodaje.

obraczka
Autor: KP PSP Skarżysko-Kamienna

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Strażacy rozkuli ścianę, żeby uratować kotkę. Gdyby nie brawurowa akcja, Zosia umarłaby w męczarniach.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE