Lubianka

i

Autor: facebook.com/Marek Materek

INWESTYCJA LUBIANKA KONKURS

Starachowicka Lubianka w prestiżowym konkursie PAP

2024-02-07 17:01

Wystartował konkurs "Inwestycja z perspektywą" organizowany przez Polską Agencję Prasową. Wśród nominowanych do plebiscytu - najciekawszych i najpotrzebniejszych inwestycji samorządowych dofinansowanych z Funduszy Europejskich - znalazła się rewitalizacja starachowickiego zalewu Lubianka.

Starachowicka Lubianka w prestiżowym konkursie PAP

Poinformował o tym w mediach społecznościowych prezydent Starachowic Marek Materek

Głosujemy na Lubiankę - zachęca prezydent. Wystartował konkurs "Inwestycja z perspektywą" organizowany przez Polską Agencję Prasową. Wśród nominowanych do plebiscytu - najciekawszych i najpotrzebniejszych inwestycji samorządowych dofinansowanych z Funduszy Europejskich - znalazła się rewitalizacja naszego zalewu Lubianka.Konkurs wygrają te projekty, które uzyskają największą liczbę głosów w przeliczeniu na liczbę mieszkańców danego samorządu - czytamy na fanpage prezydenta Materka.

Zobaczcie jak Lubianka wygląda po zmianach

Konkursu „Inwestycja z perspektywą” 2024

Celem Konkursu „Inwestycja z perspektywą” (zwanego dalej „Konkursem”) jest promowanie oraz upowszechnianie informacji o realizowanych przez samorządy inwestycjach współfinansowanych z Funduszy Europejskich. Organizatorem Konkursu jest Polska Agencja Prasowa.

Laureatów Konkursu wybiorą Internauci w plebiscycie internetowym. Wygrają trzy samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2023 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny.

Link do głosowania: https://samorzad.pap.pl/node/220320

QUIZ: Starchowicka Lubianka. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 11
Na obrzeżach jakiego Parku Krajobrazowego położony jest Zbiornik Lubianka?
Lubianka Starachowice

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy