rada

i

Autor: Powiat Starachowice/Anna Ciesielska

Starachowice: Radni powiatowi jednogłośni w obronie dobrego imienia Jana Pawła II

2023-03-30 19:39

"W okresie Wielkiego Postu i zbliżających się Świąt Wielkanocnych trzeba odważnie przyznawać się do wyznawanych wartości" - powiedziała wnioskodawczyni uchwały, przewodnicząca rady Bożena Wrona. Radni uchwałę w obronie dobrego imienia Jana Pawła II przyjęli jednogłośnie.

Starachowice: Radni powiatowi jednogłośni w obronie dobrego imienia Jana Pawła II

Rada powiatu starachowickiego przyjęła stanowisko w sprawie obrony dobrego imienia papieża świętego Jana Pawła II.

Jan Paweł II był niezwykłym człowiekiem, który uczył przebaczać, ale także zwracał uwagę na życie zgodnie z wartościami chrześcijańskimi i patriotycznymi. Uczył nas walki o wolność, prawdomówność i sumienne wykonywanie swoich obowiązków, a przede wszystkim uczył miłości bliźniego i pracy na rzecz drugiego człowieka - powiedziała Bożena Wronał.

Musimy bronić tego, co dla nas ważne. Warto z podniesionym czołem wnieść chrześcijański system wartości na forum rodzinne i zawodowe. W okresie Wielkiego Postu i zbliżających się Świąt Wielkanocnych trzeba odważnie przyznawać się do wyznawanych wartości - dodała przewodnicząca.

Starachowiccy radni powiatowi uchwałę przyjęli jednogłośnie. Dziś taką samą uchwałę podpisali radni powiatu kieleckiego.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE