Starachowice czy Absurdowice- prezes Marcin Pocheć na ustach całej Polski

2020-02-03 18:21
Nowy rozkład jazdy Starachowice
Autor: ZEC Komunikacja Miejska Starachowice Zmiany komuikacyjne od początku lutego -Starachowice

Nie bez przyczyny nasze miasto niektórzy nazywają "miastem absurdów". Powodów do takiego miana przysparzają nam sami urzędnicy. Prezes ZEC Komunikiacja Miejska doszedł do wniosku że nie będzie się wysilał z układaniem nowego rozkładu jazdy a napisze do starachowickich przedsiębiorców apel żeby dostosowali godziny pracy do kursów "swoich" autobusów.

W komunikacie przesłanym do naszej redakcji czytamy

"W wyniku prowadzonych konsultacji i analiz pojawia się wyraźny problem z dopasowaniem autobusów do godzin rozpoczęcia pracy w firmach i zakładach pracy na terenie miasta.Rozpoczynanie pracy o godz. 6:00 w niektórych firmach zlokalizowanych w tym samym rejonie miasta, w którym większość zakładów rozpoczyna pracę od 6:30 powoduje, że niemożliwy technicznie jest przywóz osób do pracy na godz. 6:00 i 6:30. Przekracza to możliwości techniczne, logistyczne i kadrowe naszego zakładu. Wobec powyższego wystosowujemy prośbę i apel do pracodawców o zmianę godziny rozpoczęcia pracy.

Od dobrej woli przedsiębiorców zależy, czy uda się wdrożyć postulowane zmiany.Wymierne korzyści odczują mieszkańcy i pracodawcy, będzie to również korzyść dla środowiska.

Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. Komunikacja Miejska prosi o rozważenie zaproponowanego rozwiązania, polegającego na dostosowaniu godzin rozpoczęcia I zmiany od godziny 6.30.

Z poważaniem/Marcin Pocheć/"

Prezes Marcin Pocheć nie spodziewał się chyba że lokalny komunikat i apel do przedsiębiorców odniesie taki skutek ,a o sprawie mówią już ogólnopolskie serwisy informacyjne.Teraz przedsiębiorcy grzecznie się spotkają i zmienią godziny pracy w swoich firmach.

Olsztyńskie morsy kąpią się mimo pandemii
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE