STAR Starachowice będzie miał sponsora w III lidze. Podpisanie umowy w niedzielę

i

Autor: facebook.com/Star Starachowice STAR Starachowice będzie miał sponsora w III lidze. Podpisanie umowy w niedzielę

Star starachowice

STAR Starachowice będzie miał sponsora w III lidze. Podpisanie umowy już jutro

2023-06-10 21:04

To kolejna w ostatnich tygodniach dobra informacja dla sympatyków, piłkarzy i działaczy Staru Starachowice. Po pewnym awansie do III ligi, informacji o budowie stadionu, teraz dowiadujemy się, że klub podpisuje umowę sponsorską. Kto będzie nowym sponsorem STAR-u?

Nowym sponsorem STARU będzie Świętokrzyska Grupa Przemysłowa INDUSTRIA S.A.

Miejski Klub Sportowy STAR Starachowice organizuje konferencję prasową, w trakcie której zaplanowano podpisanie umowy sponsorskiej pomiędzy MKS Star Starachowice, a Świętokrzyską Grupą Przemysłową INDUSTRIA S.A. Konferencja odbędzie się dnia 11 czerwca o godz. 16:40 na Miejskim Stadionie przy ul. Szkolnej 14 w Starachowicach (taras nowego budynku) - czytamy w wysłanym do mediów zaproszeniu.

Czym zajmuje się Świętokrzyska Grupa Przemysłowa Industria? W skład Świętokrzyskiej Grupy Przemysłowej Industria wchodzą:

  • Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych
  • Industria Nawozy
  • Industria Logistyka
  • Industria Zielona Energia

Firma działa już od 140 lat (kontynuuje tradycje założonego w 1874 roku Przedsiębiorstwa Kopalń Marmurów Kieleckich, a potem funkcjonujących przez wiele lat Kieleckich Kopalni Surowców Mineralnych). W tej chwili zatrudnia ponad 250 osób. Zajmuje się wydobywaniem i obróbką surowców skalnych.

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych, spółka Skarbu Państwa, z siedzibą w Kielcach to jeden z górniczych liderów w województwie świętokrzyskim. Posiada trzy duże kopalnie - Jaźwica w gminie Chęciny, Laskowa w gminie Miedziana Góra i Winna w Łagowie. Sprzedaje różne rodzaje kruszyw oraz wapno nawozowe. Ambitne cele ŚGP INDUSTRIA to w ramach firmy niezależne energetycznie, zeroemisyjne kopalnie produkujące kruszywa oraz ekologiczne nawozy, dysponujące własnym transportem opartym o zielony wodór, a dla całego regionu korzystna transformacja energetyczna poprzez zapewnienie innym podmiotom dostępu do zeroemisyjnej energii, logistyki oraz zielonego wodoru.

MKS Star Starachowice zapewnił sobie awans do 3 ligi oraz do finału rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu województwa świętokrzyskiego. Wsparcie tak szanowanego i poważnego Sponsora to dla klubu szansa na dalszy rozwój -  Ze sportowym pozdrowieniem, Zarząd MKS Star Starachowice 

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE