Śmierć matki i syna z Parszowa. Prokuratura podaje przyczyny

2022-08-05 9:18
sąd
Autor: pixabay

Przyczyną śmierci 61-letniej mieszkanki Parszowa, której ciało znaleziono w niedzielne popołudnie były zmiany chorobowe. Do śmierci kobiety nikt się nie przyczynił - informuje Daniel Prokopowicz rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach. Przyczyną śmierci syna kobiety, było najprawdopodobniej zatrucie alkoholem etylowym.

Zagadkowa śmierć matki i syna z Parszowa. Prokuratura odpowiada co było przyczyną

Przypomnijmy: O śmierci kobiety policję poinformował członek rodziny, następnie funkcjonariusze  odkryli ciało jej syna. Informacja do służb wpłynęła (31.07) około godziny 17:00. Czynności na miejscu prowadziła policja i prokuratura. Co było przyczyną tragedii? Znane są wyniki sekcji zwłok 61 letniej kobiety i jej 45 letniego syna.

Wyniki sekcji zwłok wskazują, że do śmierci kobiety nikt się nie przyczynił - powiedział nam Daniel Prokopowicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach. Wynika z nich, że do śmierci doszło na tle chorobowym.

Co było przyczyną śmierci syna kobiety?

Nic nie wskazuje na to, że do śmierci mężczyzny ktoś się przyczynił - mówi Daniel Prokopowicz. Według wstępnych badań prawdopodobną przyczyną było zatrucie alkoholem etylowym - dodaje prokurator Prokopowicz.

O tragedii w gminie Wąchock pisaliśmy tutaj:

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE