Są efekty orkanu Sabina! W powiecie starachowickim drzewo upadło tuż przed nadjeżdżającym autem. Kierowca może mówić o wielkim szczęściu

2020-02-10 14:34
Orkan Sabina
Autor: materiał nadesłany

Orkan Sabina dotarł do świętokrzyskiego. Dziś w regionie do godziny 21 obowiązuje ostrzeżenie II stopnia przed silnymi podmuchami wiatru. Najsilniejsze porywy dochodzące do prędkości 92 km na godz. zanotowano w nocy z niedzieli na poniedziałek w Bodzentynie.

„W powiecie starachowickim o poranku strażacy interweniowali w Szerzawach w gminie Pawłów. Tam przed jadący samochód osobowy, seat cordoba upadło drzewo. Kierowcy nie udało się wyhamować, pojazd został uszkodzony. Na szczęście prowadzącemu auto mężczyźnie nic się nie stało”- powiedział nam Marcin Nyga rzecznik starachowickiej straży pożarnej.

Po godzinie 13 strażacy interweniowali raz jeszcze na ul. Ostrowieckiej w Starachowicach-  tam również drzewo upadło na jezdnię.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE