Wielki pożar przy granicy naszego powiatu. Nocna akcja straży trwała ponad 3 godziny [GALERIA]

2021-07-20 8:21 aj
pakoslaw
Autor: facebook.com/OSP Pakosław

Do pożaru zabudowań gospodarczych doszło wczoraj w nocy około godziny 22. Stodoła paliła się w miejscowości Michałów Pakosławski. Na miejscu pracowało pięć jednostek a akcja strażaków trwała ponad trzy godziny. Budynek został ugaszony i częściowo rozebrany.

O pożarze informują druhowie z jednostki OSP Pakosław. W akcji brało udział pięć jednostek - OSP Pakosław, Jasieniec Iłżecki Górny, Seredzice, Krzyżanowice i JRG Radom.

Dnia 19.07.2021 roku o godz. 22:07 zostaliśmy zadysponowani do pożaru stodoły w miejscowości Michałów Pakosławski. Zadaniem strażaków było ugaszenie płomieni przy użyciu dwóch prądów wody, rozebranie części stodoły oraz przerzucenie i przelanie wodą palącej się słomy. Działania naszej jednostki trwały 3,5 godziny.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Pożar w Starachowicach
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE