Przed nami zawody hokejowe i ostatnia szansa, aby się poślizgać na największym lodowisku w Świętokrzyskiem

2020-03-04 13:32
Lodowisko w Skarżysku-Kamiennej
Autor: UM Skarżysko-Kamienna Pożegnanie sezonu

Zapowiada się intensywny weekend dla fanów łyżew na lodowisku w Skarżysku-Kamiennej. Na koniec sezonu zaplanowano dwa turnieje hokeja, sympatycy łyżew będą mogli też poślizgać się na lodowisku i to zupełnie za darmo.

Ostatnimi akcentami tego sezonu na lodowisku w Skarżysku-Kamiennej będą dwa turnieje hokeja na lodzie. W sobotę, 7 marca w godzinach od 8:00 do 15:30, odbędzie Turniej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. W niedzielę 8 marca w godzinach od 8.00 do 15.30 zaplanowano Świętokrzyski Piknik Hokejowy.


W niedzielę, w Dzień Kobiet od godziny 16:00 bramy lodowiska będą otwarte dla wszystkich chętnych. Będzie to ostatnie wejście w tym sezonie. Wstęp za darmo! Lodowisko będzie czynne do godziny 20.00. W ostatnim dniu funkcjonowania lodowiska w tym sezonie, będzie również dostępna wypożyczalnia łyżew.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE