Jarmark Bożonarodzeniowy Starachowice 2022

i

Autor: facebook.com/Marek Materek Jarmark Bożonarodzeniowy Starachowice 2022

Jarmark Bożonarodzeniowy Starachowice

Przed nami kolejny starachowicki Jarmark Bożonarodzeniowy pod Skałkami

2023-11-18 6:28

To będzie już siódma edycja tego lubianego przez mieszkańców miasta wydarzenia. Od 15 do 17 grudnia na Placu pod Skałkami po raz kolejny spotkamy się na Starachowickim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Jarmark Bożonarodzeniowy Starachowice 2023

Wspólnie poczujmy magię nadchodzących świąt! VII Starachowicki Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 jest wydarzeniem organizowanym przez Park Kultury. Jarmark odbędzie się na Placu pod Skałkami w Starachowicach. Harmonogram wydarzenia:

  • 15.12. piątek, godz. 16.00-20.00
  • 16 i 17.12. sobota i niedziela, godz. 10.00-20.00

Wystawcą na starachowickim Jarmarku może być osoba/firma/restauracja oferująca do sprzedaży towary związane z tematyką świąteczną: prezenty, ozdoby, potrawy wigilijne i regionalne, wypieki, stroiki, choinki. Zgodnie z duchem Jarmarku organizator nie przyjmuje zgłoszeń od wystawców oferujących sprzedaż wyrobów plastikowych, mało estetycznych, szkodliwych dla środowiska czy noszących cechy hazardu. Każdemu z wystawców będzie przypisane miejsce (drewniany domek).

Zajrzyjcie do naszych galerii i sprawdźcie jak wyglądały Jarmarki Bożonarodzeniowe w Starachowicach w 2022 i 2019 roku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz [email protected] lub prześlij wiadomość Messangerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE