Prace się przedłużają. Ferie w Starachowicach bez krytej pływalni

i

Autor: facebook.com/basenwstarachowicach Prace się przedłużają. Ferie w Starachowicach bez krytej pływalni

Prace się przedłużają. Ferie w Starachowicach bez krytej pływalni

2023-01-30 10:04

Przedłużają się prace przy remoncie krytej pływalni. Niestety jak poinformowano na fanpage w okresie ferii zimowych nie będziemy mogli skorzystać z obiektu. Pływalnia po remoncie prawdopodobnie zostanie otworzona na początku marca.

Po blisko 12 latach intensywnego użytkowania starachowicki basen przechodzi gruntowny remont, zmiany obejmują cały obiekt, poczynając od dachu na podbaseniu kończąc. Efektem będzie poprawa komfortu użytkowania i oszczędna eksploatacja.

Przypominamy, że trwa remont Krytej Pływalni. W związku z przedłużającym się remontem niestety nie będziemy w stanie otworzyć się na rozpoczynające się właśnie ferie zimowe. Ostatnie ekipy kończą swoje zadania i za parę dni zaczynamy robić porządki. Wiemy, że tęsknicie za nami, równie mocno jak my za Wami, ale prosimy Was jeszcze o trochę cierpliwości. Obiecujemy, że robimy wszystko co w naszej mocy, żeby móc się z Wami spotkać już na początku marca. Do zobaczenia – czytamy na fanpage pływalni.

Sytuacja jaką mamy w kraju i nie tylko spowodowała wydłużenie łańcuchów dostaw materiałów na które czekają ekipy realizujące prace. Mieliśmy także problem z wyłonieniem wykonawcy głównego, przetarg był powtarzany. Specjalistyczny osprzęt, wyposażenie, materiały użyte do remontu pływalni muszą posiadać odpowiednie certyfikaty. Są w znacznej części realizowane na zamówienie, co również wpływa na wydłużenie terminu zakończenia remontu – mówił w listopadzie dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Początkowo zakładano, że inwestycja zakończy się jesienią, niestety zmiany na rynku budowlanym spowodowały wydłużenie terminu. Prawdopodobnie pływalnia zostanie otwarta w marcu.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Retro Karawana dla WOŚP. Wyjątkowa parada ulicami Bydgoszczy i regionu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE