Poszukiwany mieszkaniec powiatu kierował „na zakazie” i z narkotykami

2021-09-14 10:05
policja radiowóz
Autor: KMP NS

Surowe konsekwencje czekają nieodpowiedzialnego 33-latka z powiatu starachowickiego, który w nocy z niedzieli na poniedziałek kierował oplem, mimo zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo był poszukiwany oraz posiadał przy sobie woreczek z zawartością białego proszku, który po wstępnym sprawdzeniu wykazał w swoim składzie amfetaminę. Okazało się także, iż 33 –latek najprawdopodobniej narkotyki miał również w organizmie.

Policjanci z Komisariatu Policji w Stąporkowie w nocy z niedzieli na poniedziałek zatrzymali do kontroli drogowej osobowego Opla.

Za kierownicą niemieckiego pojazdu znajdował się 33-latek z powiatu starachowickiego. Już pierwsze czynności wykazały, że jest on poszukiwany do odbycia 23 dni kary pozbawienia wolności. Policjanci ustalili również, że 33-latek posiada aktywny do 2024 roku zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a wykonane badanie wykazało w jego organizmie narkotyki - informuje Marta Przygodzka z policji w Końskich.

Dodatkowo funkcjonariusze ze Stąporkowa ujawnili przy mężczyźnie woreczek z zawartością białego proszku, który po wstępnej analizie wykazał w swoim składzie amfetaminę - dodaje Marta Przygodzka.

Teraz 33 –latkowi może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Czy twoja córka wkracza w wiek dojrzewania?

Pytanie 1 z 9
Ile lat ma twoja córka?
W poniedziałek chciał popełnić samobójstwo, w sobotę zamordował ojca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE