Portret z czworonożnym przyjacielem! W Starachowicach będą pomagać zwierzętom z Rudnika

2022-06-03 11:14
Akcja Portrety z PSYjacielem
Autor: Radek Kowalik Akcja Portrety z PSYjacielem

Akcja Portrety z PSYjacielem powraca! 9 czerwca w Starachowicach na Armii Krajowej (obok fontanny) każdy, kto przyjdzie ze swoim czworonożnym przyjacielem, może liczyć na pamiątkową fotografię. W trakcie akcji będą będą zbierane dary dla zwierząt z Rudnika. Organizatorem akcji jest Park Kultury.

Portret z czworonożnym przyjacielem! W Starachowicach będą pomagać zwierzętom z Rudnika

9 czerwca to Dzień Przyjaciela. Po sukcesie ubiegłorocznej akcji postanowiliśmy po raz drugi świętować go w niezwykły sposób, a przy okazji wesprzeć Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt W Rudniku - informuje Park Kultury, organizator wydarzenia. W czwartek 9 czerwca w pobliżu fontanny przy Al. Armii Krajowej w godz. 16.00-19.00 artysta Radek Kowalik, (którego mieliście okazję poznać już z niezwykłych plakatów na przystankach miejskich i ubiegłorocznego Dnia Przyjaciela)) będzie czekał na wszystkich, którzy chcą wesprzeć akcję. 

A takie portrety powstały podczas ubiegłorocznej akcji!

Co trzeba zrobić? Wystarczy pojawić się ze swoim przyjacielem (może być to pies, kot, świnka morska, szczur, chomik ale też druga bliska osoba, która kocha zwierzaki równie mocno), Radek wykona dla Was fotograficzny portret z PSYjacielem, który otrzymacie na własność w zamian za niezwykłą pamiątkę WY przynosicie coś dla zwierzaków ze Schroniska w Rudniku-karmę sucha, mokrą, zabawki, smycze, obroże, koce (prosimy o przynoszenie karm dobrych gatunkowo - część piesków w Schronisku jest w podeszłym wieku i potrzebują karm specjalistycznych). Razem pomóżmy naszym przyjaciołom z Rudnika - zachęcają organizatorzy.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE