Portret Jurka Owsiaka w wykonaniu mieszkańca Starachowic. Obraz trafi na licytację WOŚP

2021-01-13 20:43 aj
owsiak
Autor: Jacek Głowacki Jurek Owsiak - akryl na płótnie - autor: Jacek Głowacki

Nie dajemy się Covidowi. Pomimo pandemii napływają już dary do licytacji w 29 Finale WOŚP. Taki obraz - akryl na płótnie - z wizerunkiem Jurka Owsiaka na licytację przekaże starachowiczanin Jacek Głowacki. Podoba Wam się?

Licytacje w Starachowicach zaczynają się już 15 stycznia informują organizatorzy. Zobaczcie co już można licytować.

Nam szczególnie do gustu przypadł obraz namalowany przez Jacka Głowackiego (pracownika Cersanitu), mieszkańca Starachowic. To wizerunek Jurka Owsiaka - akryl na płótnie. Będziecie licytować?

Jutro obraz zostanie przekazany do starachowickiego sztabu miejskiego - informuje autor Jacek Głowacki. To kolejna moja praca, która zostaje przekazana na rzecz Orkiestry. Od zawsze wspieram Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, moje córki są rokrocznie wolontariuszkami. Chcę je nauczyć, że pomaganie jest ważne i warto pomagać - dodaje Jacek.

owsiak
Autor: Jacek Głowacki Jurek Owsiak - akryl na płótnie - autor: Jacek Głowacki

31 stycznia na ulice Starachowic wyjdzie 135 wolontariuszy pod wodzą lokalnego sztabu na którego czele stoją Barbara Kurek, Ilona Traczyk,Renata Wójcik i Grzegorz Senderowski.

29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. W zbiórkę, która dedykowana będzie wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, włączy się 120 tys. wolontariuszy, zarejestrowanych w Sztabach na całym świecie. Zbiórka realizowana będzie również przy wykorzystaniu kanałów elektronicznych. Kweście towarzyszyć będą wydarzenia organizowane przez lokalne Sztaby, a także 15. bieg “Policz się z cukrzycą”, który realizowany będzie w formie wirtualnej

WOŚP i Poparzeni Kawą Trzy wspierają szpitale akcją #SERCE