Policjanci na zwolnieniach lekarskich, a nieoznakowany radiowóz wciąż w naprawie (AUDIO)

2020-03-03 18:25
KPP w Starachowicach
Autor: facebook.com/998 Starachowice

Sprawdzamy, co się dzieje z nieoznakowanym policyjnym radiowozem BMW, który został zniszczony podczas kolizji drogowej na początku lutego br. Do zdarzenia z udziałem radiowozu doszło na krajowej trasie numer 42 w Brodach, w powiecie starachowickim. Dwaj mundurowi zostali wtedy zabrani do szpitala.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, że 36-letni funkcjonariusz prowadzący radiowóz miał zamiar skręcić w lewo. Kierowca hyundaia jadący za BMW, prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył radiowozu.

Czy radiowóz został naprawiony, jak czują się dwaj funkcjonariusze? To sprawdzaliśmy w Starachowickiej Komendzie Policji.

"Radiowóz jeszcze jest w naprawie- mówi Monika Żabicka rzecznik KPP w Starachowicach- a obaj policjanci, którzy zostali poszkodowani są na zwolnieniach lekarskich"- dodaje.

Monika Żabicka rzecznik starachowickiej policji

Teraz wszystko wskazuje na to, że sprawca będzie odpowiadał za spowodowanie kolizji drogowej. Kiedy radiowóz wróci na drogi powiatu starachowickiego? Dziś jeszcze nie wiadomo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE