Podejrzane lekarstwa w gabinecie kosmetycznym! Zatrzymane dwie kobiety [ZDJĘCIA]

2021-10-11 10:50
leki
Autor: Świętokrzyska Policja

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej złożyli wizytę w jednym z gabinetów kosmetycznych. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście opakowań medykamentów, najprawdopodobniej nie dopuszczonych do użytku na terenie Unii Europejskiej. W tej sprawie zatrzymane zostały 2 kobiety.

leki
Autor: Świętokrzyska Policja

Stróże prawa z kieleckiej komendy wzięli pod lupę jeden z gabinetów kosmetycznych w centrum miasta. Kryminalni mieli informację, że w tej placówce mogą być wykorzystywane medykamenty, których używanie jest zabronione na terenie Unii Europejskiej - informuje policja. Sprawdzeniem tych ustaleń mundurowi zajęli się w ostatni czwartek, gdy odwiedzili wspomniany gabinet.

leki
Autor: Świętokrzyska Policja

Tam, w trakcie przeszukania znalezionych zostało 6 opakowań, zawierających fiolki, wypełnione podejrzaną substancją - dodają funkcjonariusze. Już wstępne sprawdzenie potwierdziło, że takie substancje są niedopuszczone do użytku. W związku z tym, dwie kobiety w wieku 36 i 23 lat, zostały zatrzymane.

Zabezpieczone substancje trafiły już do laboratoryjnej ekspertyzy. Jeśli badania potwierdzą wstępne ustalenia, wówczas zatrzymane najprawdopodobniej usłyszą zarzuty.

Viagra oraz leki przeciwbólowe i nasenne sprzedawane w Internecie

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE