PILNE: Zablokowana droga nr 42. Zderzenie dwóch osobówek i dostawczego busa

i

Autor: Bartosz Manicz PILNE: Zablokowana droga nr 42. Zderzenie dwóch osobówek i dostawczego busa

PILNE: Zablokowana droga nr 42. Zderzenie dwóch osobówek i dostawczego busa

2021-12-06 18:21

Do zderzenia dwóch aut osobowych i busa dostawczego doszło w poniedziałkowy wieczór (6 grudnia) na trasie nr 42 w Parszowie, przy skręcie w kierunku Majkowa. Z informacji jakie udało nam się uzyskać jedna osoba została zakleszczona w aucie. Na miejscu są służby, pracują zastępy straży pożarnej ze Starachowic i Skarżyska.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Objazdy od strony Wąchocka prowadzone są przez Marcinków, a od strony Skarżyska przez Parszów i Mostki. Utrudnienia w miejscu wypadku mogą potrwać kilka godzin.

Wstępnie udało nam się ustalić, że zderzyły się dwa auta osobowe marki Toyota i samochód dostawczy. Przy uderzeniu kierujący osobową Toyotą Yaris stracił panowanie nad pojazdem przez co doszło do zderzenia z dostawczakiem. Kierowcy Toyoty Yaris pierwszej pomocy udzielił strażak.

Do wypadku na drodze nr 42 w Parszowie doszło w poniedziałkowy wieczór (6 grudnia). Zderzyły się dwa auta osobowe z dostawczym Citroenem. Kierowca Toyoty jadący od Skarżyska w stronę Starachowic zamierzał skręcić w lewo. W tył uderzyła Toyota Yaris, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z dostawczym Citroenem. Kierowca Toyoty Yaris, który uderzył w Citroena był reanimowany - relacjonuje Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP w Starachowicach.

Quiz. Skąd się wzięły nazwy miesięcy?

Pytanie 1 z 12
"Lipiec" nazywa się tak z powodu...

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Jarmark Bożonarodzeniowy w Kielcach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE