W Parszowie auto osobowe wjechało w ogrodzenie

i

Autor: Bartosz Manicz W Parszowie auto osobowe wjechało w ogrodzenie

PILNE: Wypadek w Parszowie. Auto osobowe wjechało w ogrodzenie

2023-02-04 14:51

W powiecie starachowickim po intensywnych opadach śniegu na drogach panują trudne warunki do jazdy. Śliska nawierzchnia mogła się przyczynić do kolizji w Parszowie. W sobotnie popołudnie osobowy Ford wjechał w ogrodzenie posesji. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Przyczyną kolizji mogło być też zmęczenie kierowcy.

Do zdarzenia doszło około godziny 14. Osobowym Fordem podróżowały dwie osoby. 33-letni kierowca jadący od strony Skarżyska-Kamiennej zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. W wyniku kolizji nikomu nic się nie stało. Kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem. Przyczyną zdarzenia mogło być zmęczenie kierowcy - powiedział nam Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP w Starachowicach.

W akcji uczestniczyła Jednostka Ratowniczo Gaśnicza ze Starachowic oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Parszowa i Wielkiej Wsi.

Pamiętajmy, że kiedy prowadzimy pojazd i ogarnia nas senność, należy niezwłocznie zatrzymać się w bezpiecznym miejscu. Warto się przewietrzyć, wykonać nawet najdrobniejsze ćwiczenia fizyczne, które z pewnością rozbudzą nasz organizm. Nie bagatelizujmy uczucia senności za kierownicą, gdyż może się to skończyć naprawdę tragicznie. Problem zmęczenia kierowcy nie jest tylko jego własnym problemem - przypomina policja.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Policyjny pościg w Łodzi. Kierowca BMW uciekał, bo chciał uniknąć odsiadki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE