znp

i

Autor: facebook.com/ ZNP Starachowice

Od lat borykali się z "dzikimi lokatorami". Dom Nauczyciela ogrodzony

2021-08-30 9:47

Miłośnicy "mocnych trunków" spożywanych nieopodal starachowickiego Domu Nauczyciela będą mocno zdziwieni. Po latach udało się ogrodzić teren wokół budynku. Zostało zamontowane ogrodzenie, dwie furtki oraz dwie automatyczne bramy przesuwne. Z bałaganem jaki zostawiali po sobie nie mogły poradzić sobie żadne służby, a mandat nie robił na "gościach" większego wrażenia. Teraz wreszcie będzie spokój!

Udało się - Dom Nauczyciela został ogrodzony! - piszą na swoim fanpage nauczyciele zrzeszeni w ZNP Starachowice. Mamy swój teren, mamy spokój i sukcesywnie, jak tylko pozwala nam dość kapryśna pogoda, staramy się uprzątnąć teren. A teren otwarty był wręcz niemożliwy do ogarnięcia ze względu na przesiadujących tam wiecznie miłośników wszelakich trunków. Codziennie zostawiali po sobie całe worki śmieci a żadne służby nie były w stanie zrobić z tym porządku, bo mandat nie robił na "gościach" większego wrażenia.

znp

i

Autor: facebook.com/ ZNP Starachowice

Nawet koszenie było udręką ze względu na masę butelek. Teraz, teren jest prywatny i nikt niepożądany nie ma już do nas wstępu. Oprócz ogrodzenia zostały zamontowane 2 furtki oraz dwie automatyczne bramy przesuwne. W przyszłości powstaną miejsca parkingowe aby każdy nasz gość mógł swobodnie zaparkować samochód - czytamy na fanpage ZNP Starachowice.

znp

i

Autor: facebook.com/ ZNP Starachowice
znp

i

Autor: facebook.com/ ZNP Starachowice
znp

i

Autor: facebook.com/ ZNP Starachowice

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE