Piotr Latała

i

Autor: Agnieszka Jędrasik

O Starachowicach z przymrużeniem oka. Piotr Latała - TikToker z naszego miasta

2023-03-30 9:43

Jego kanał na Tik Toku obserwuje prawie 150 tysięcy osób, rekordowe filmiki mają ponad milion wyświetleń. Piotrek Latała teraz rusza z nowym projektem na YouTube. Będzie przede wszystkim o Starachowicach ... ale bez nadęcia. "Chcę rozmawiać z mieszkańcami Starachowic, poznać ich zdanie na temat życia tutaj" - mówi Piotr.

O Starachowicach z przymrużeniem oka. Piotr Latała - TikToker z naszego miasta

TikTok to jedna z najpopularniejszych aplikacji wśród młodzieży. Aplikacja kreuje nowe pokolenie influencerów, którzy swoje treści kierują głównie do pokolenia Z. Na TikToku jest wielu ciekawych twórców z lokalnych stron, którzy dostarczają swoim fanom najróżniejszej rozrywki. Jednym z nich jest mieszkaniec Starachowic,  Piotr Latała (Introwertyk). Jego zabawne kreacje bawią ludzi w całej Polsce, obserwuje go 150 tysięcy osób a rekordowe filmiki mają ponad milion wyświetleń.

Na TikToku staram się w sposób satyryczny opisywać zjawiska społeczne - mówi Piotrek. Stworzyłem tam wiele postaci, motywów które bezpośrednio dotyczą życia zwykłego, szarego człowieka: pracownika, pracodawcy. I w sposób taki komediowy staram się to przedstawić aby było to rozrywką dla ludzi - dodaje.

Jednym z motywów jest praca w tzw. Kołchozie ( nie trudno się domyślić, że chodzi o starachowicką firmę MAN)

Teraz Piotrek rusza z nowym projektem na YouTube: SONDA STARACHOWICE

Sonda Starachowice: chodzi o to żeby dotrzeć do mieszkańców i od nich usłyszeć co myślą na temat poszczególnych zjawisk występujących w Starachowicach - mówi Piotr. Doszedłem do takich konkluzji, że niestety młodzi ludzie wyjeżdżają ze Starachowic, a potem zostają w miastach w których kontynuowali naukę. Dla mnie Starachowice są pięknym miastem a zaletą jest to, że wszędzie jest blisko.

Rozmowa z Piotrem Latałą w naszych wieczornych magazynach, posłuchacie go również w wiadomościach Radia ESKA Starachowice.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE