Nowy oddział w starachowickim szpitalu-ZOL. Miejsc już BRAK

2020-02-14 10:15

Od poniedziałku w starachowickim szpitalu rozpocznie działalność ZOL, czyli Zakład Opieki Leczniczej. Pierwsi pacjenci zostaną przyjęci na oddział w poniedziałek 17 lutego. Niestety miejsc już brak! ( AUDIO)

Do ZOL-u będą przyjmowani pacjenci po zakończonym leczeniu, niewymagające dalszej hospitalizacji, których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne funkcjonowanie. Dotychczas w Starachowicach nie było takiego oddziału, najbliższe znajdowały się w Iłży czy Skarżysku.
Na stałe na oddziale pracować będzie 8 pielęgniarek i 7 opiekunów medycznych. Niestety miejsc mimo że oddział na dobre jeszcze nie wystartował już nie ma. Co więcej lista rezerwowa też już jest długa.

ZOL- nowy oddział starachowickiego szpital

ZOL znajduje się na IV piętrze Budynku A (tzw. bloku łóżkowego). Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu (041) 273 99 77.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE