Nowy, nieoznakowany wóz policyjny na starachowickich ulicach [ZDJĘCIA]

2022-01-13 10:47
Nowy, nieoznakowany wóz policyjny na starachowickich ulicach
Autor: KPP Starachowice Nowy, nieoznakowany wóz policyjny na starachowickich ulicach

Starachowiccy policjanci wzbogacili się o nowy radiowóz elektryczny marki kia e-niro, auto już pojawiło się ulicach naszego miasta. Nowy radiowóz dysponuje mocą ponad 200 KM oraz zasięgiem 450 km. Doposażony został w sygnalizację pojazdu uprzywilejowanego oraz stacje łączności.

KIA Niro to pojazd który już od pewnego czasu sprawdza się w codziennej służbie świętokrzyskich policjantów. Nowoczesny i ekologiczny napęd, moc przekraczająca 200 koni mechanicznych i dobre przyspieszenie czynią z auta sprawne źródło transportu, szczególnie w ruchu miejskim. Zasięg radiowozu przekracza 450 kilometrów. Nieoznakowany radiowóz posiada nowoczesną stacje łączności oraz ukryty system sygnalizacji uprzywilejowania - informuje Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP Starachowice i dodaje, że takie auto już pojawiło się na ulicach Starachowic.

Nowy, nieoznakowany wóz policyjny już pojawił się na starachowickich ulicach. Zobaczcie jak wygląda!

Starachowiccy policjanci posiadają w swojej jednostce już dwa radiowozy zasilane elektrycznie, do prowadzenia których zostali specjalnie przeszkoleni. Nowe auto z pewnością pozwoli lepiej dbać o bezpieczeństwo mieszkańców, poprawi również komfort pracy funkcjonariuszy - mówi Paweł Kusiak.

Radiowóz został zakupiony dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Hybrydowe radiowozy trafiły do lubelskiego garnizonu policji

QUIZ. Pokazujemy tylko logo znanej firmy! Rozpoznasz ją?

Pytanie 1 z 10
To logo należy do firmy...
To logo należy do firmy...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE