Kolejny pijany kierowca w Starachowicach

i

Autor: pixabay.com Kolejny pijany kierowca w Starachowicach

POLICJA

Nie do wiary! 41-letni kierowca z czterema promilami zatrzymany w Starachowicach

2023-05-29 10:47

Starachowicka policja w minioną niedzielę zatrzymała na jednej ze starachowickich ulic kolejnego kierowcę, który zdecydował się prowadzić auto po tzw. "kilku głębszych". Do zatrzymania doszło na alei Armii Krajowej wczoraj wieczorem. Mężczyzna wydmuchał blisko cztery promile alkoholu.

W niedzielę przed godziną 20. dwóch świadków zauważyło kierującego autem marki BMW, który jechał aleją Armii Krajowej. Zgłaszający poinformowali policję, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Przypuszczenia się potwierdziły. Po przebadaniu okazało się, że w organizmie 41-letniego mieszkańca Starachowic znajdują się prawie 4 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i została pobrana mu krew do badań - powiedział nam Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP w Starachowicach.

Przypomnijmy, że w piątek przed godziną 20:00 doszło do podobnej interwencji. Do dyżurnego policji zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że ulicą Batalionów Chłopskich w Starachowicach porusza się prawdopodobnie pijany kierowca. W pewnym momencie "śledzony kierowca" stracił panowanie nad kierownicą i wjechał w jeden z garaży przy ulicy Leśnej.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE