Wypadek w Kałkowie. Poszkodowany motocyklista

i

Autor: Bartosz Manicz Wypadek w Kałkowie. Poszkodowany motocyklista

Motocyklista zabrany przez LPR! Wypadek nieopodal Sanktuarium w Kałkowie [ZDJĘCIA]

2022-05-22 16:46

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dziś (22.05) po godzinie 16:00 na drodze między Stykowem i Kałkowem, w okolicy Sanktuarium. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Poszkodowany 36-letni motocyklista został zabrany przez LPR. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

Motocyklista zabrany przez LPR! Wypadek nieopodal Sanktuarium w Kałkowie

Dziś na drodze Styków-Kałków, około godziny 16:00 doszło do wypadku z udziałem 36-letniego motocyklisty kierującego Yamahą oraz 74-letniego kierującego osobowym Seatem. Z ustaleń policji wynika, że kierowca Seata nie ustąpił pierwszeństwa  prawidłowo poruszającemu się motocykliście przez co doprowadził do zderzenia pojazdów. 36-latek uskarżający się na ból w klatce piersiowej został zabrany przez Pogotowie Ratunkowe. Kierowcy byli trzeźwi - powiedział nam Paweł Kusiak oficer prasowy KPP Starachowice.

Działania na miejscu prowadziła policja, straż pożarna, JRG Starachowice oraz OSP Kałków i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE