Młodzi strażacy ze Stąporkowa nagrali piosenkę o ciężarówce ze Starachowic [WIDEO]

2021-02-18 10:49 DaB
Małomiasteczkowy Star. Mali strażacy ze Stąporkowa nagrali cover hitu Dawida Podsiadło
Autor: YouTube

Chluba Starachowic, ciężarówka STAR, stała się bohaterem piosenki małych strażaków ze Stąporkowa. Do sieci trafił ich najnowszy cover przeboju "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadło. W ten nietypowy sposób mali strażacy proszą o oddanie 1% podatku na działalność jednostki OSP Stąporków.

To nie pierwszy cover w wykonaniu małych strażaków ze Stąporkowa. Rok temu nagrali "Grosza daj strażakowi" - autorską wersję piosenki z Wiedźmina. Utwór miał dużo wyświetleń i wszystko nas po niej pozytywnie kojarzyli, dlatego w tym roku postanowiliśmy również coś zrobić. Moja żona wymyśliła, żeby była to piosenka Dawida Podsiadło - powiedział portalowi osp.pl Jarosław Młodawski, opiekun Małych Strażaków i prezes OSP Stąporków.

Autorami słów piosenki są mali strażacy. Nagranie zrealizowano w Studiu Piosenki SOLO w Domu Kultury w Końskich pod okiem instruktora Macieja Lisowskiego. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Wojciech Górecki.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

"Duma ochotnika" - strażacy nagrali teledysk o swojej służbie