sp 2 starachowice

i

Autor: facebook.com/Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Starachowicach

sp nr 2 starachowice

Miała być likwidowana, będzie rozbudowana. Dobre wieści dla SP nr 2 w Starachowicach

2024-02-07 17:45

O tym, że są plany rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Starachowicach poinformował dziś (7.02) prezydent Marek Materek podczas konferencji prasowej. Ma tam powstać m.in. nowa hala sportowa.

Plany dla SP nr 2 w Starachowicach

O planach związanych z rozbudową w SP nr 2 w Starachowicach poinformował prezydent Marek Materek. Czy te zapowiedzi staną się rzeczywistością? Czy nie są to tylko obietnice wyborcze? Przekonamy się zapewne niebawem.

W tej chwili przygotowujemy się do rozbudowy SP nr 2 - powiedział prezydent Materek. To wydawałoby się irracjonalne ponieważ  jeszcze kilka lat temu planowaliśmy połączenie tej szkoły ze SP nr 13. W tej chwili , kiedy uruchomiliśmy tam nauczanie specjalne dla dzieci ze spektrum autyzmu miejsca po prostu zaczęło brakować - informuje prezydent.

Przewidujemy tam budowę hali sportowej oraz budowę dodatkowych sal lekcyjnych, które będą służyły kształceniu specjalnemu - dodał Marek Materek.

QUIZ: Starchowicka Lubianka. Co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 11
Na obrzeżach jakiego Parku Krajobrazowego położony jest Zbiornik Lubianka?
Lubianka Starachowice

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy