Ma aksolotla, dwa koty i... dwa zakola - strażak ze Starachowic rozbawił widzów "Jednego z Dziesięciu"

2021-10-21 10:37
Ma aksolotla, dwa koty i... dwa zakola - strażak ze Starachowic rozbawił widzów Jednego z Dziesięciu
Autor: Jeden z Dziesięciu - TVP 1 Ma aksolotla, dwa koty i... dwa zakola - strażak ze Starachowic rozbawił widzów "Jednego z Dziesięciu"

Nietypowa prezentacja w teleturnieju "Jeden z Dziesięciu" szybko stała się internetowym hitem. Piotr Kucharczyk, strażak pochodzący ze Starachowic, który pracuje w PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim rozbawił widzów teleturnieju i pokazał, że ma do siebie spory dystans.

Piotr Kucharczyk nie tylko przygotował żartobliwą "wizytówkę", ale i dotarł też do finału odcinka. Co powiedział starachowiczanin?

Mam aksolotla, patyczaki, dwa ślimaki, dwa psy, dwa koty i dwa zakola. Lubię jeść pizzę z ananasem i mieszkać z mamą na wsi - powiedział z poważną miną strażak ze Starachowic.

Piotr Kucharczyk to prawdziwy wyjadacz teleturniejowy. Oprócz "Jednego z Dziesięciu" wystąpił między innymi w "Familiadzie".

To był już mój piąty występ w teleturnieju i mogłem sobie pozwolić na coś takiego od siebie. Prywatnie lubię jak jest śmiesznie i dużo się dzieje. Jestem świadomy swoich wad i zalet, dlatego wiem, że te zakola są ciekawym tematem i zrobiłem to w ukłonie dla znajomych. Nie spodziewałem się takiej reakcji internautów na moją nietypową prezentację - powiedział nam bohater zamieszania.

Pan Piotr lubi podróżować, ale jak powiedział robi to na własną rękę i temu chciałby oddawać się również w przyszłości. Kocha również góry i latanie na paralotni.

Jeden z dziesięciu to teleturniej, który nadawany jest w Telewizji Polskiej od 1994 roku. Program znany jest z wysokiego poziomu pytań i kultury osobistej prowadzącego Tadeusza Sznuka. Mimo że gospodarz jest osobą najbardziej kojarzoną z teleturniejem, często chwilowo sławą przyćmiewają go uczestnicy. Czasem z powodu imponującej wiedzy, innym razem ze względu na oryginalną treść prezentacji własnej osoby, która odbywa się przed właściwą częścią gry.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Czyje to słowa?

Pytanie 1 z 5
Dziś będę dzika niczym Afryka
W Parku Kościuszki w Lesznie będą rosły krokusy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE