Kuczów DK 42: 42-latka z Sochaczewa w kilka minut uzbierała 29 punktów.

i

Autor: KPP Starachowice Kuczów: 42-latka z Sochaczewa w kilka minut "uzbierała" 29 punktów.

Kuczów: 42-latka z Sochaczewa w kilka minut "uzbierała" 29 punktów

2023-03-15 14:21

Wczoraj (14.03) policjanci ze starachowickiej drogówki zatrzymali do kontroli 42-letnią kierującą, która wyprzedziła na przejściu dla pieszych a później przekroczyła dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym, jadąc 120 km/h. Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy, policjanci nałożyli na nią grzywnę w wysokości 3500 złotych, a do jej konta doliczone zostało 29 punktów.

Wczoraj (14.03) po południu kierująca mercedesem 42-latka, która poruszała się krajową „42-ką” została zatrzymana do kontroli drogowej przez policjantów ruchu drogowego. Kobieta popełniła w krótkim czasie dwa rażące wykroczenia.

Kobieta najpierw wyprzedziła pojazd ciężarowy na oznakowanym przejściu dla pieszych, a chwilę później przekroczyła prędkość poruszając się 120 km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci rejestrując pierwsze wykroczenie włączyli sygnały dźwiękowe i świetlne chcąc zatrzymać kierującą. Kobieta jednak po chwili zauważyła, że jest zatrzymywana przez patrol policji ale zdążyła już popełnić kolejne wykroczenie - mówi Paweł Kusiak oficer prasowy KPP Starachowice.

Policjanci 42-letniej mieszkance Sochaczewa zatrzymali prawo jazdy oraz nałożyli na nią mandat w wysokości 3500 złotych, a do jej konta doliczyli 29 punktów za popełnione wykroczenia.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE