Autobus ZEC Starachowice

i

Autor: ZEC - Komunikacja Miejska Starachowice Ograniczenie kursów komunikacji miejskiej w Starachowicach

Komunikacja miejska w Starachowicach dziurawa jak ser szwajcarski. Sprawdźcie rozkład jazdy

2020-11-10 10:58

Od 11 listopada poważne zmiany dla pasażerów komunikacji miejskiej. Ograniczenia w kursowaniu autobusów dotkną przede wszystkim osoby starsze i mieszkańców, którzy kończą pracę około godziny 16:00. ZEC Komunikacja Miejska zawieszenie kursów tłumaczy troską o bezpieczeństwo pasażerów w tym trudnym czasie.

W związku z pandemią koronawirusa, ZEC Komunikacja Miejska w Starachowicach od 11 listopada znacznie ogranicza kursowanie autobusów na terenie miasta. W dni powszednie zawieszone będą kursy mniej więcej między godziną 8:00 a 13:00, nie będzie też można korzystać z komunikacji w godzinach popołudniowych i wczesnym wieczorem. W soboty autobusy bedą jeździć do godziny 13:00 z okładem, a w niedzielę i święta komunikacja zostaje zawieszona.

Ograniczenia, które wprowadzamy są podyktowane przede wszystkim troską o zdrowie naszych pasażerów. Monitorujemy sytuację związaną z jesienną falą epidemii, poprzez ograniczenie kursów staramy się zminimalizować rozprzestrzenianie się koronawirusa - powiedział nam Marcin Pocheć, prezes ZEC Komunikacja Miejska w Starachowicach. Naszym priorytetem jest obecnie utrzymanie kursów pracowniczych.

Ograniczenie w komunikacji miejskiej od dnia 11 LISTOPADA 2020r. w związku z epidemią KORONAWIRUSA:

rozkład1

i

Autor: ZEC - Komunikacja Miejska Starachowice Ograniczenia w komunikacji miejskiej od 11 listopada w dni powszednie
rozkład2

i

Autor: ZEC - Komunikacja Miejska Starachowice Ograniczenia w komunikacji miejskiej od 11 listopada w dni wolne
Koronawirus w Polsce. Czy komunikacja miejska jest bezpieczna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE