Starachowicka Strzała 2021

i

Autor: Poland Bike Marathon Starachowicka Strzała 2021

Utrudnienia w ruchu

Kolarski weekend w Starachowicach. Będą utrudnienia na drogach

2023-05-25 11:49

Przed nami kolarskie widowisko, ale też utrudnienia w ruchu. W najbliższy weekend w powiecie starachowickim odbędzie się VII Starachowicka Strzała, wyścigi na rowerach szosowych. Niestety podczas imprezy kierowców czekają utrudnienia na drogach. Sprawdzamy, które miejsca trzeba będzie omijać.

W sobotę 27 maja późnym popołudniem nieprzejezdna będzie ulica Szkolna, gdzie rozegrana zostanie II Czasówka o Puchar Starosty Starachowickiego 2023. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00.

W niedzielę start honorowy zaplanowany jest o godzinie 10:30. Trasa "Starachowickiej Strzały" na terenie miasta będzie biegła ulicami Szkolną, Iglastą, Lipową, Partyzantów, Kopalnianą i Leśną w kierunku Lipia, potem planowany jest powrót Iłżecką do Starachowic, gdzie kolarze przejadą przez osiedle Łazy.

Kolarze przejadą też przez wiele miejscowości położonych w powiecie starachowickim i skrawku powiatu kieleckiego. Z utrudnieniami trzeba będzie się liczyć do około godziny 15:00.

W niedzielę inaczej pojadą też autobusy komunikacji miejskiej

Od 10:30 do 14:30 nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 0, 2, 7 oraz 19. Zamknięta dla ruchu zostanie ul. Leśna na odcinku od Kopalnianej do Kościelnej oraz ul. Krańcowa. Objazd na liniach 0, 2, 7 wykonywany będzie ulicami Majówka – Kopalniana – Armii Krajowej z pominięciem ul. Leśnej i Kościelnej. Linia 19 pojedzie ulicami Iłżecką – Najświętszej Marii Panny – Długą z pominięciem ulicy Krańcowej oraz części przystanków na Iłżeckiej i Długiej.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE