Kilkuset nauczycieli stłoczonych na korytarzu! Testy na koronawirusa w SP nr 13 w Starachowicach

2021-01-13 19:07 aj
testy
Autor: materiał nadesłany Testy na koronawirusa w SP nr 13 Starachowice

W powiecie starachowickim rozpoczęły się testy przesiewowe dla nauczycieli uczących w klasach szkół podstawowych I-III. Badania są bezpłatne i dobrowolne, w powiecie starachowickim chęć przebadania zgłosiło około 500 osób (nauczycieli i obsługi szkół). Dziś testy pobierane były od starachowickich nauczycieli. Na korytarzu szkoły podstawowej nr 13 TŁOK i ŚCISK. Czy tak to powinno wyglądać?

Badania nauczycieli będą prowadzone do 15 stycznia, tak aby 18 stycznia mogli oni wrócić do pracy w szkołach. Właśnie tego dnia wznowione zostaną zajęcia stacjonarne w szkołach dla uczniów klas 1 – 3. Tak wyglądała kolejka w SP nr 13 w Starachowicach.

testy
Autor: materiał nadesłany

W powiecie starachowickim badania rozpoczęły się wczoraj, są prowadzone w trzech punktach. W Mircu zgłosiło się 135 nauczycieli i pracowników oświaty, w Pawłowie - 147 osób. Dziś testy prowadzone były w SP nr 13 w Starachowicach - tu zgłosiło się 221 osób - informuje Daniel Woś rzecznik 10 Świętokrzyskiej Brygady WOT.

testy
Autor: materiał nadesłany

Tragedia - komentuje szefowa ZNP w Starachowicach Mariola Gałka. Najpierw zostaną zakażeni a potem zaszczepieni? To niedopuszczalne. Zastanawiam się kto za to odpowiada. Brak słów - dodaje.

testy
Autor: materiał nadesłany

Ciekawe co będzie jak jeden z nauczycieli będzie zakażony? Czyżby chodziło o to, żeby dzieciaki nie wracały do szkoły? Gratuluję poczucia humoru, aby ściągnąć wszystkich nauczycieli w tym samym czasie - komentują internauci. Pytają też co na to sanepid - Wiara Sanepidu w zdrowie nauczycieli -dodają.

testy
Autor: materiał nadesłany

A co Wy myślicie na ten temat? Czy tak powinno to wyglądać? Piszcie

testy
Autor: materiał nadesłany

Przypominamy: Badania są dobrowolne i nauczyciel, który się nie przebada, też wróci do pracy.

Premier o szczepionce na koronawirusa