Karambol na terenie SSE Starachowice. Zderzyło się sześć aut [GALERIA]

2021-09-13 15:18
Karambol na terenie SSE Starachowice
Autor: Bartosz Manicz Karambol na terenie SSE Starachowice

W poniedziałkowe popołudnie (13 września) na ulicy Centralnego Okręgu Przemysłowego, na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Starachowicach doszło do karambolu. Zderzyło się sześć aut. Droga była całkowicie zablokowana.

Do karambolu doszło na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Starachowicach. Po godzinie 14. dostaliśmy informację, że kierujący Skodą wjechał w cztery zaparkowane samochody, natomiast później czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym Nissanem. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Osoby, które siedziały w Skodzie zostały przebadane na stan trzeźwości. Okazało się, że wszystkie były pod wpływem alkoholu. Wydmuchały od dwóch do ponad trzech promili - powiedział nam Paweł Kusiak, rzecznik KPP w Starachowicach.

Policjanci będą teraz ustalać okoliczności wypadku jak i to kto kierował Skodą.

Wypadek na terenie SSE Starachowice
Autor: Bartosz Manicz
Wypadek na terenie SSE Starachowice
Autor: Bartosz Manicz
Wypadek na terenie SSE Starachowice
Autor: Bartosz Manicz

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ. Jak kończy się ten film? 15 arcydzieł kinematografii. Komplet da ci tytuł kinomana!

Pytanie 1 z 1
Która z części "Ojca Chrzestnego" kończy się sceną, gdy Michael Corleone siedzi w swojej posiadłości i wspomina rodzinne spotkanie sprzed lat?
Ogromny karambol na A6 w Szczecinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE