Wietrzenie KLASYKA w Starachowicach

i

Autor: Łukasz Zaczek/ Starachowickie Klasyki Wietrzenie KLASYKA w Starachowicach

wietrzenie starachowickich klasyków

Już po raz trzeci "wietrzyli" starachowickie klasyki

2023-09-12 17:18

Kilkadziesiąt aut, piękna pogoda i doskonała atmosfera towarzyszyła kolejnemu spotkaniu sympatyków klasycznej motoryzacji w Starachowicach. W niedzielę na górnym placu parkingowym starachowickiej targowiska grupa "Starachowickie Klasyki" już po raz trzeci "przewietrzyła" swoje motoryzacyjne perełki.

Wietrzenie Klasyka Starachowice - wrzesień 2023

Grupa skupiająca miłośników klasycznej, wiekowej motoryzacji powstała kilka miesięcy temu. Michał Kucy i Łukasz Zaczek, którzy są współzałożycielami grupy "Starachowickie Klasyki" już w czerwcu zorganizowali pierwszy zlot na terenie Muzeum Przyrody i Techniki. Od tamtej pory regularnie zapraszają na tzw. "Wietrzenie Klasyka". Ostatnie odbyło się w niedzielę na parkingu przy starachowickim Placu Targowym. Na placu pojawiło się kilkadziesiąt wypolerowanych, błyszczących klasyków motoryzacyjnych.

Oprócz czerwcowego zlotu spotykamy się cyklicznie pod hasłem "Wietrzenie klasyka". Ostatnio takie spotkanie zorganizowaliśmy na parkingu w pobliżu placu targowego wcześniej na parkingu przy zalewie Lubianka. Wspólnie jeździmy też na zloty w całym regionie. Jeszcze raz zapraszamy do dołączenia w szeregi naszej grupy sympatyków klasycznej motoryzacji, a mieszkańców Starachowic i całego powiatu zapraszamy na kolejne WIETRZENIE KLASYKA  - opowiadają nam Michał Kucy i Łukasz Zaczek założyciele grupy " Starachowickie Klasyki"

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz starachowice@eska.pl lub prześlij wiadomość Messangerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ: Znani ludzie ze Starachowic. Rozpoznasz ich?

Pytanie 1 z 13
Polityk i nauczyciel, senator, obecnie poseł na Sejm PIS
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE