Jubileusz 100–lecia szkolnictwa zawodowego w Starachowicach [GALERIA]

2021-09-20 13:00
~100 lat
Autor: facebook.com/Piotr Babicki

To był niezwykły dzień w Starachowicach! W sobotę, 18 września odbyły się uroczystości z okazji 100 lecia szkolnictwa zawodowego w naszym mieście. Spadkobiercą szkoły, która powstała w roku 1921 jest Zespół Szkół Zawodowych numer 2. To właśnie ta placówka, z pomocą pozostałych zawodówek starachowickich organizowała jubileusz. Zobaczcie na zdjęciach!

Za nami uroczystości 100-lecia szkolnictwa zawodowego w Starachowicach. Msza święta, uroczysta Gala Jubileuszowa w Parku Kultury oraz odsłonięcie tablicy pamiątkowej w szkole. Jak było? Zobaczcie fotorelację!

Uroczyste obchody 100-lecia szkolnictwa zawodowego w Starachowicach odbyły się w sobotę, 18 września. Rozpoczęły się uroczystą Mszą św. w kościele pw. Wszystkich Św. Oficjalna część uroczystości odbyła się w starachowickim Parku Kultury, gdzie spotkali się obecni i emerytowani nauczyciele szkoły, absolwenci, emerytowani dyrektorzy. Była to okazja do zapoznania się z bogatą historią szkolnictwa zawodowego w Starachowicach, które ma już 100 lat.

100 lecie szkolnictwa zawodowego w Starachowicach
Autor: facebook.com/Piotr Babicki

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE