Jest pierwszy kandydat na prezydenta Starachowic. Marek Materek powalczy kolejny raz

i

Autor: facebook.com/Marek Materek Jest pierwszy kandydat na prezydenta Starachowic. Marek Materek powalczy kolejny raz

wybory Starachowice 2024

Jest pierwszy kandydat na prezydenta Starachowic. Marek Materek powalczy kolejny raz

2024-02-07 9:12

To było do przewidzenia, że urzędujący od dwóch kadencji prezydent Starachowic Marek Materek będzie się ponownie ubiegał o fotel prezydenta miasta. Dziś ogłosił to podczas konferencji prasowej zorganizowanej w SSE Starachowice. To pierwsza oficjalna kandydatura w Starachowicach.

Jest pierwszy kandydat na prezydenta Starachowic. Marek Materek po raz trzeci

Po tym, jak prezydentowi miasta nie udało się zdobyć mandatu senatora i zbudować solidnych podstaw partii Nowa Demokracja Tak, wraca na samorządowy grunt. Od jakiegoś czasu mówiło się o tym nieoficjalnie. Spekulowano również o możliwości startu Materka w wyścigu o fotel prezydenta Kielc. Dziś już wiadomo - Marek Materek - będzie kandydatem na prezydenta Starachowic. Potwierdził to podczas konferencji prasowej.

W tych wyborach samorządowych będę ubiegał się o stanowisko prezydenta miasta Starachowice. Dziękuje mieszkańcom za zaufanie, którym mnie obdarzyli w trakcie wyborów w 2014 i 2018 roku. Dziś informuję, że chcę kontynuować misję i będę ubiegał się o fotel prezydenta Starachowic po raz trzeci. W czwartek (8.02) przedstawię wszystkich kandydatów naszego komitetu na radnych w Starachowicach i Powiecie Starachowickim - mówił dziś Prezydent Marek Materek.

Wybory samorządowe 2024: kandydaci na prezydenta Starachowic

Te wybory samorządowe będą zdecydowanie ciekawsze od wyborów w 2018 roku. Przypomnijmy, wtedy o fotel prezydenta Starachowic walczyło tylko trzech kandydatów, a zdecydowanym faworytem był Prezydent Marek Materek. Trudno było o jakąkolwiek niespodziankę, ponieważ swoich kandydatów nie wystawiły wtedy dwie największe partie: Prawo i Sprawiedliwość czy Koalicja Obywatelska

Sonda
Kto byłby najlepszym prezydentem Starachowic?

Wciąż nie wiadomo kto wystartuje z ramienia koalicji Twój Samorząd Teraz, która jakiś czas temu powstała w Starachowicach. Swojego kandydata nie przedstawiło też PIS.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz [email protected] lub prześlij wiadomość Messangerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy