Hotel Europa**** Starachowice - nowoczesność u stóp Gór Świętokrzyskich.

2022-06-20 14:05

Dynamicznie rozwijający się obiekt na mapie województwa świętokrzyskiego. Doskonałe miejsce na pobyt w ramach podróży służbowych, chwilę relaksu jak również na zorganizowanie kameralnego szkolenia czy dużej konferencji.

Obiekt oferujący 350 miejsc noclegowych, w 150 pokojach, 9 sal konferencyjnych łącznie prawie 1100 m² powierzchni konferencyjnej oraz ponad 700 m² przestrzeni restauracyjno-bankietowej. To wszystko, czyni go jednym z największych hoteli w Górach Świętokrzyskich.

Dogodna lokalizacja w południowo-wschodniej Polsce, w pobliżu krajowej "siódemki" i ”dziewiątki” umożliwia szybką i dogodną podróż do hotelu z wielu polskich miast. W niedalekiej odległości znajdują się Kielce i Radom. Na łatwy dojazd mogą liczyć mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Lublina, Rzeszowa czy Łodzi.

Cechą szczególną zespołu jest bardzo elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb Klienta. Premiery nowych modeli aut, liczne wystawy, koncerty, recitale czy targi nie są żadnym wyzwaniem. Do trzech sal istnieje możliwość wprowadzenia aut do celów pokazowych. Dzięki ciągłemu rozwojowi na potrzeby Gości została udostępniona sala Bruksela w całkiem nowej odsłonie. Przysłowiową ,,kropką nad i" udanej imprezy będzie idealnie skomponowane menu przygotowane przez wykwalifikowanego Szefa Kuchni.

Po zmaganiach biznesowych chwilę ukojenia i euforii dostarczy Państwu Strefa Relaksu & SPA. Hotel jako jedyny w okolicy posiada basen bezchlorowy, a w nim 3 sauny, masaże wodne oraz jacuzzi zewnętrze oraz wewnętrzne. Szczególnie warte uwagi są organizowane seanse oraz noce saunowe podczas których Sauna Mistrz wprowadzi Was do krainy pełnej aromatów całego świata. Warto skorzystać również z groty solnej wraz z tężnią solankową i generatorem zjonizowanego tlenu, a także masażu Kobido Tape, który natychmiastowo poprawia wygląd twarzy. Dla żądnych wysiłku fizycznego czeka profesjonalny kort do sqasha oraz bogato wyposażona siłownia. Wieczorem zaprasza Państwa ekskluzywny Klub Iluzja, Pub Dublin oraz taras widokowy Panorama Lounge z wyśmienitym barem koktajlowym. Hotel Europa jest także współorganizatorem wielu imprez sportowych.

Bez względu czy planujesz pobyt prywatny czy służbowy Hotel Europa to idealne miejsce zarówno na spotkania biznesowe oraz cichy i spokojny wyjazd z rodziną.

Hotel Europa StarachowiceRadomska 76a 27-200 Starachowice 

tel. 41 2767800

[email protected]

www.europa-hotel.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE