Eska Dowozi w Starachowicach! Zdobądź wyjątkowe eskowe boxy i nie tylko!

2021-05-27 8:16
ESKA Dowozi
Autor: Radio ESKA

"ESKA Dowozi w Starachowicach" to nowa akcja, która startuje w poniedziałek, 10 maja. Słuchacze Radia ESKA będą mieli okazję zdobyć wyjątkowe boxy wypełnione nagrodami oraz smaczne jedzonko. Dodatkowo poznają naszych reporterów, których dobrze znają z radiowej anteny. Jak wziąć udział w akcji "ESKA Dowozi w Starachowicach"? Sprawdźcie!

Eska Dowozi na finiszu! W poniedziałek z gorącą pizzą od Pizzerii Balbinka i kartonem gadżetów od Radia ESKA odwiedziliśmy Olę z mężem na Żeromskiego, we wtorek pojechaliśmy na osiedle Południe, na Hauke-Bosaka wpadliśmy do Żanety i jej "bąbelka", a w środę bankową wizytę złożyliśmy Marcie.

Eska Dowozi z wizytą u Oli
Autor: Dawid Bąk Eska Dowozi z wizytą u Oli
Eska Dowozi z wizytą u Żanety
Autor: Dawid Bąk Eska Dowozi z wizytą u Żanety
Eska Dowozi z wizytą u Marty
Autor: Dawid Bąk Eska Dowozi z wizytą u Marty

Trwa drugi tydzień akcji Eska Dowozi. Tym razem wybraliśmy się do Mileny, która mieszka przy ulicy Glinianej. Pizza od pizzerii Paradiso dojechała również na Ulicę Radoszewskiego do Patrycji. A Ty już zgłosiłeś się po swój ESKA Box i coś na ząb?

Eska Dowozi z wizytą u Mileny
Autor: Dawid Bąk Eska Dowozi z wizytą u Mileny
Eska Dowozi z wizytą u Patrycji
Autor: Dawid Bąk Eska Dowozi z wizytą u Patrycji

Drugi tydzień akcji Eska Dowozi rozpoczęliśmy wizytą w malowniczo położonym Majkowie koło Skarżyska-Kamiennej. Odwiedziliśmy przesympatycznych Michała i Paulinę, których obdarowaliśmy pizzą z pizzerii Paradiso i Eska Boxem. Michał opowiedział nam między innymi o podróży życia. Chodzi o wakacyjny wypad do Stanów Zjednoczonych, który przedłużył się naszym Słuchaczom do trzech lat...

Eska Dowozi z wizytą u Michała
Eska Dowozi z wizytą u Michała i Pauliny
Autor: Dawid Bąk Eska Dowozi z wizytą u Michała i Pauliny
Eska Dowozi z wizytą u Michała i Pauliny
Autor: Dawid Bąk Eska Dowozi z wizytą u Michała i Pauliny

Nasza majowa akcja Eska Dowozi się rozpędza. Tym razem po coś na ząb zgłosiła do nas Sandra, która mieszka przy ulicy Bohaterów Westerplatte w Starachowicach. Jednym z marzeń Sandry było to, aby za naszym pośrednictwem pozdrowić rodzinę i znajomych. Tak też się stało. Pozdrowienia popłynęły w eter, a Sandra została obdarowana przez nas pizzą z pizzerii Paradiso.

Eska Dowozi z wizytą u Sandry
Autor: Dawid Bąk Eska Dowozi z wizytą u Sandry
Eska Dowozi z wizytą u Sandry
Autor: Dawid Bąk Eska Dowozi z wizytą u Sandry

Nasza majowa akcja Eska Dowozi nie zwalnia tempa. Kolejna pizza od pizzerii Paradiso i nasz Eska BOX tym razem pojechały na ulicę Zakładową do Patrycji, która o naszej akcji dowiedziała się od naszego wiernego Słuchacza Marcela. Patrycja uczy się w ZSZ nr 3 na kierunku kucharz. Poznaliśmy również mamę Patrycji Wiolę, która obecnie uczęszcza na kurs prawa jazdy i jak sama przyznaje Eska towarzyszy Jej wszędzie, nawet w Ostrowcu.

Eska Dowozi z wizytą u Patrycji
Autor: Dawid Bąk Eska Dowozi z wizytą u Patrycji
Eska Dowozi z wizytą u Patrycji
Autor: Dawid Bąk Eska Dowozi z wizytą u Patrycji

Za nami drugi dzień akcji Eska Dowozi! Dotarliśmy do Anny, która zaprosiła do nas do swojej pracy. Ania słucha Eski dosłownie wszędzie: w domu, w pracy, w samochodzie, nie wiemy czy celowo czy przypadkowo zmieniła nawet kolor włosów na pomarańczowy. Nasza ekipa przywiozła dla Ani i Jej przyjaciół pizzę, którą przyrządziła pizzeria Paradiso. Wy możecie być następni! Słuchajcie nas na 102,1 FM i zgarniajcie nagrody.

Eska Dowozi z wizytą u Ani
Autor: Dawid Bąk Eska Dowozi z wizytą u Ani
Eska Dowozi z wizytą u Ani
Autor: Dawid Bąk Eska Dowozi z wizytą u Ani

Akcja Radia Eska w Starachowicach ruszyła pełną parą. Pizza od pizzerii Paradiso dotarła do Maxa, naszego Słuchacza i częstego Gościa na antenie. Dojeżdżając do Maxa na ulicę Parkową zastaliśmy mały remont i rozkopany teren przed Jego domem. Max nie miał czasu żeby przygotować sobie obiad i w związku z tym zaprosił ekipę Radia Eska. Pizza dotarła do Maxa po kilkudziesięciu minutach. Razem z nią dojechał też Eska BOX z fantastycznymi eskowymi gadżetami. Naszego stałego, wiernego Słuchacza nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Śledźcie nas, słuchajcie Eski! Codziennie dostarczamy jedzonko dla naszych słuchaczy.

Eska dowozi w Starachowicach. Za nami pierwszy dowóz
Autor: Radio ESKA Eska dowozi w Starachowicach. Za nami pierwszy dowóz
Eska dowozi z wizytą u Maxa
Autor: Radio ESKA Eska dowozi z wizytą u Maxa

Dzięki "ESKA Dowozi" słuchacze Radia ESKA Starachowice 102,1 FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Jak zgłosić się do akcji "ESKA Dowozi" i cieszyć się pysznym jedzonkiem oraz eskowymi gadżetami? Wejdźcie na stronę dowozi.eska.pl. Tam wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, byśmy wiedzieli, gdzie Was znaleźć! Akcja potrwa do 28 maja. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Starachowice. Materiały z akcji, w tym zdjęcia i filmy, będą również publikowane na eska.pl oraz na naszym fanpage’u na Facebooku.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta. Nadajemy w 41 miastach. Radio ESKA to największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. Dziennie docieramy do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to też zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social mediach. Lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE