miss

i

Autor: www.miss.kie.pl

Eryka i Natalia - dziewczyny z powiatu starachowickiego wśród najpiękniejszych [GALERIA]

2020-12-19 19:55

Natalia Domańska, Eryka Niedzielska i Paulina Skrzeczyna trzy piękne kobiety z powiatu starachowickiego znalazły się w Finale Miss Województwa Świętokrzyskiego 2020. Tym razem finał konkursu piękności odbył się online, 25 jurorów oceniało kandydatki i kandydatów zdalnie. Jakie są najpiękniejsze kobiety i dziewczyny w regionie świętokrzyskim? Zobaczcie koniecznie!

Nam udało się porozmawiać z Eryką Niedzielską, która została II Wicemiss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2020. Eryka Niedzielska ma 15 lat, mieszkam w Dąbrowie, uczy się w liceum społecznym w Starachowicach o profilu medycznym.

miss

i

Autor: www.miss.kie.pl

Czym interesuje się Eryka?

Moim zainteresowaniem jest sport szczególnie biegi i siatkówka -opowiada nam Eryka. Interesuje się również tańcem i kosmetologią. Moim marzeniem jest wzięcie udziału w pokazie mody w Mediolanie. W przyszłości bardzo bym chciała otworzyć klinikę medycyny estetycznej.

Jak zaczęła się ta przygoda?

To wszystko zaczęło się od pokazu mody w Starachowicach w którym miałam zaszczyt wystąpić i po tym pokazie pan Zbyszek Lisowski do mnie napisał z propozycja wzięcia udziału w konkursie. Bardzo się zdziwiłam i nie sądziłam ze w takim wieku mogę już brać udział w konkursie. Na początku nie byłam do końca pewna swojego udziału, ale po namowie rodziny zdecydowałam się na udział.

W tej galerii prezentujemy laureatki i finalistki Miss Województwa Świętokrzyskiego (dorosłe i nastolatki) 2020. Oto najpiękniejsze dziewczyny w regionie.

Co dał Ci udział w konkursie?

Dzięki temu nabrałam większej pewności siebie i utwierdziłam się w przekonaniu ze niewykorzystane szanse bolą bardziej niż popełnione błędy. Szczerze zachęcam do udziału w konkursie ponieważ jest fajnym doświadczeniem i wspomnieniem na całe życie i możliwość spędzenia fajnie czasu wśród ciekawych ludzi. Zapraszam do wysyłania zgłoszeń na rok 2021 www.miss.kie.pl/rejestracja

miss

i

Autor: www.miss.kie.pl

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego 2021. Zgłoszenia online na www.miss.kie.pl/rejestracja

Casting Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego: https://www.facebook.com/events/403131894222842/

Finałowa gala wyborów Miss Ziemi Lubuskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE